| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca suna ciudat dar as vrea sa stiu ce comportament ar trebui sa aiba un elev ca sa nu le dea prea multe motive de barfa celorlatie, sa fie bagat in seama ma rog sa nu se simta prost sau nu stiu cum sa va explic dar cred ca va dati seama ce vreau sa spun si sunt sigura ca ati trecut prin asemenea situatii! NU vreau raspunsuri lungi! rog seriozitate si spuneti cat mai pe scurt! dau funda!

Răspuns Câştigător
| PetreConstanta a răspuns:

Poarta-te cum te-a facut Dumnezeu - iar tu nu mai pune totul la inima Le place de tine este ok - nu le place iar este ok De barfa nu ai sa scapi niciodata - lasa-i sa barfeasca si tu mergi pe drumul tau fara sa auzi nimis Bafta

1 răspuns:
| Siracuzia a răspuns:

Buna! Sa nu fie motiv de barfa pentru ceilalti, sa fie totusi un elev linistit, silitor si sa stea in banca lui.Sa fie bagat in seama, sa fie totusi comunicativ, sa se implice in discutiile celorlalti colegi.Bafta!happy