| Yoคna a întrebat:

Sunt acasa si ma plictisesc...Stie careva cum este vremea in Constanta ...acum.daca se poate iesi la plimbare prin parc? Vad ca este cam urat (norii sunt cam gri) va ploua?

Răspuns Câştigător
| Corina_2584 a răspuns:

Buna! Dupa cate observi.plouacrying.este vremea f urata.nu cred ca e timp de petrcut pe afara.:-s

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa mor, nu alta!
Da-mi voie sa intru pe meteo, sa vad cum e vremea in Constanta!
Sau. stai! Am o idee geniala! Da perdeaua la o parte, deschide geamul si vezi cum e afara!
Fitza maxima!