| AlexOrian a întrebat:

Sunt Alex si:
-Ce gesturi ati facut voi frumoase pentru prieteni/prietene?
Eu am facut multe pentru fete...
De exemplu:
-Le i-au suc, chesti, doar cele care merita, adica in jur de 70% happy
-Si tot felul de gesturi frumoase cum ar fi:
Un baiat a vorbit urat de prietena lui si eu i-am impacat, si i-am spus baiatului ca sa ii fie rusine...si fata a spus ca nu imi pasa, si eu am spus ca daca te intreb imi pasa si vreau sa ajut...
-Si tot felul, deci voi ce ati facut?

3 răspunsuri:
| duuh a răspuns:

Am o singura prietena destul de, sau chiar foarte apropiata. Cu ea ma port frumos.
Cat despre restul, ma abtin de la a-i injura in fata si de la a le spune cat de retardo-inutili ii consider, si aleg sa ii ignor. Probabil multi considera asta ca fiind dragut.

| Miky1 a răspuns:

Daca specifici varsta anturajului, poate i-ti raspundem cu placere..nu de alta, dar conteaza daca ai 13 ani.ex.

Răspuns utilizator avertizat