| AlllyyyNnA a întrebat:

Sunt clasa a 8-a si nu stiu la ce sa dau teza la istorie si la geografie. Ce parere aveti. la ce e mai usor? Si daca imi puteti sa imi dati niste site`uri pe care gasesc exemle de teze! Multumesc![scuzati categoria]

Răspuns Câştigător
| Uchida a răspuns:

Depinde de ce crezi tu ca ti e pare mai usor, eu as spune geografie ca e mai usor, dar gandeste-te ca la istorie o sa te intrebe cu ani cu din astea...winking Eu unul o sa dau la Geografie.

2 răspunsuri:
| maly00 a răspuns:

Istorie