| anonim_4396 a întrebat:

Sunt constipat, nu am mai făcut nimic de câteva zile, iar mama mi-a spus că mâine dimineață mergem la spital să mi se facă clismă. Sunt foarte speriat, nu am mai făcut niciodată. Va durea? Cum se procedează mai exact? Mulțumesc!

1 răspuns:
| Freya1 a răspuns:

Ati incercat intai cu laxative? Poti sa iei supozitoare cu glicerina spre exemplu, daca nu vrei sa înghiți pastilă si dupa daca mai patesti sa mergi la un medic pentru un consult.Clisma nu se face asa de flori de cuc.