| Dianaroxana96 a întrebat:

Sunt deprimata si mereu trista.Nu stiu ce sa fac ca sa-mi schimb felul de a fi.sad (FUNDA)

3 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Pai cum, Diana, nu vezi ce veselie e aici pe TPU? Nu te molipseste si pe tine?

| Gest4U a răspuns:

Iti trebuie mai multi prieteni cu care sa vorbesti, sa razi, sa te simti TU. si trebuia sa iti alegi o tinta sa ai o menire. sa iti gasesti ceva pentru care sa lupti

| Sanusperiniciodatalamaibine a răspuns:

Buna!
Toti vrem sa fie cum era candva, dar uneori realizam ca e imposibil, ori ne luptam pana reusim. Sa nu te opresti niciodata din a lupta cu ceea ce iti doresti! Sa dai sfaturi este mult mai usor. Situatia insa se schimba radical cand este vorba despre tine, pentru ca atunci nu spui doar vorbe si trebuie sa si actionezi in conformitate cu gandurile tale. Acesta este secretul si iti spun din experienta fii sigura ca sunt persoane care vor fi mereu langa tine indiferent de situatia in care te afli, insa secretul este la tine. Te vei vindeca dar vindecarea are nevoie de timp si de a vedea mai departe, de a actiona...