| NoOne18 a întrebat:

sunt la facultatea de sport si sunt inscrisa la modulul psihopedagogic.Am ratat un examen de la modul si va trebui sa il dau in vara, credeti ca examenele picate la modul imi va afecfa anul studentesc? ca nu o sa primesc bursa de merit si nu o sa intru la fara taxa anul viitor?

1 răspuns:
| Ramo024 a răspuns:

Din câte știu, modulul psihopedagogic nu este obligatoriu, este opțional. Dar mai bine să îți dai examenul acela în vară, ca să îți iei de o grijă.