| liana_5900 a întrebat:

Sunt noua pe site si as vrea sa va intreb ceva:Cum imi pun o imagine la profil?
Multumesc!

Răspuns Câştigător
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Clic pe Editare profil (din pagina ta, rândul trei din chenarul portocaliu) apoi clic pe Alegeți fișierul și la final clic pe Salvează.
Atenție, dacă poza aleasă este prea mare nu va apărea și de asemenea poza care respectă dimensiunile avatarului va apărea în câteva minute, în concluzie trebuie să aștepți un pic.
Succes.
Și bine ai venit printre noi!
Pa, pa.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Intri la "Editare profil", incarci o imagine si salvezi. Dar vad, ca ai deja o poza. Vrei s-o schimbi cumva?

| Ciprian a răspuns:

Dai click pe ``Editare profil`` din meniul din stanga site-lui. Jos scrie ``Selecteaza imagine profil``. Dai click acolo si incarci o imagine, dar ai grija sa nu fie prea mare pentru ca nu va aparea. Apoi dai click pe ``Salveaza profilul`` si ai terminat. O zi buna!

| Angel_4421 a răspuns:

Poi intri la editare profil, si iti zice imagine...(nu stiu ce)laughingsi dai pe choose...

Ceva de genu.SUcceSuri:*:*fundita