| 7 a întrebat:

sunteti fericiti? care este starea voastra in momentul asta?

10 răspunsuri:
| znstr a răspuns:

Nu tocmai laughing Pastele vine in cateva zile iar eu stau cu rubeola in pat. ne facem ora de relaxare. Fericit poti sa fii si fara 20 de amici in jur si bani in portofel.

| 7 explică (pentru znstr):

Aa, nu-i prea bine! nu o sa poti merge la biserica!hee hee
acum nu imi trebuie bani, poate doar un prieten!happy

| znstr a răspuns (pentru 7):

Am capatat-o de ieri, deci pana pe duminica sper sa fiu in regulahee hee.
In ziua de azi prietenii se cumpara cu bani. asa ca de tine depinde ce prieten vrei. Doar baga-te in seama cu cineva pe care placi si care iti intra in gratii, si aia! Bafta :p

| LonelyLoner92 a răspuns:

Pentru a fi fericit, un om trebuie sa fie adorat de cei din familie, si intr-un cuplu trebuie sa-l iubesti cu adevarat pe cel de langa tine si invers pentru ca altfel n-ai cum sa stai cu el.

| 7 explică (pentru LonelyLoner92):

Ai dreptate! iar acum ma simt uitata de toti.deci nu sunt fericita!

| SIsUTuDoR a răspuns:

Buna plictiseala la maxim afara e naspa si toti prieteni au de lucru numai eu nu sad
a ta?

| 7 explică (pentru SIsUTuDoR):

Asa e! toti au ceva de facut, doar eu stau in fata calculatorului si ascult melodii triste, ca azi sunt o trista.
iar vremea...si la mine tot naspa e...

| Blackiron a răspuns:

Nu chiar. mi-e foame iar bucatarie e departelaughing. u esti fericita?hee hee

| 7 explică (pentru Blackiron):

Te inteleg! si drumul pana la bucataria mea e asa de luuunghappy eu sunt trista, plictisita, dezamagita.ma simt uitata de toti.parca toti sunt ocupati, numai eu stau aici si ma plang... offf...

| Blackiron a răspuns (pentru 7):

Exact!
cand stai si asculti o mel mai trista iti vin tot felul de ganduri, te simti trista, dezamagita.hee hee dar...life is beautiful :X