| βÚβÚ a întrebat:

Tocmai mi-am facut un blog si vreau sa va cer parerea... http://rebubbles.wordpress.com/
Inainte sa il fac am stat mult pe ganduri si am citit cate ceva despre cum ar trebui sa fie aspectul blogului. Stiu ca am nevoie de o multime de posturi si mai ales de vizitatori, dar e un inceput. :)

3 răspunsuri:
| Angyclon a răspuns:

Mai intai, pentru a avea succes pe blog trebuie sa iti alegi un subiect si sa il dezvolti. Apoi ii faci publicitate printre prieteni, il pui la status pe messenger etc. Sper ca te-am ajutat

| nirvana7 a răspuns:

O idee as da, daca vrei sa fie antistres incearca sa-l faci ceva mai colorat.Culorile pe care le-ai folosit:alb, negru, gri ma duc cu gandul la Bacovia; plumb, toamna, ploaie, noroi...mohorat si numai antistres nu-s.

| Rallu a răspuns:

E marfa, imi place in special postarea cu partile amuzante ale zodiilor. Bafta in continuare!