| Mariuta_Maria_1990 a întrebat:

Un baiat a pus pe facebook o poza foarte urata cu mine, si daca ii zic sa o stearga sigur nu o va sterge. pentru ca m-am certat cu el. acum ce pot face ca sa nu mai fie poza aia acolo? ajutor va rog!

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Anonimaa27 a răspuns:

Vorbeste cu acel baiat mult mai serios, apeleaza la un adult daca nu intelege de vorba buna. La poza respectiva sunt niste optiuni, printre care este si una care ii trimite un mesaj gata scris de catre administrator.

Pana la urma e doar o poza, si nimic altceva. Si eu am patit asta.

Pa, pa happy