| ChocolateDroid a întrebat:

Buna TPU happy
Una dintre verisoarele mele are 13 ani si ii place de un baiat mult mai mare. Ei bine, pot sa zic ca ea arata de varsta mea (15-16 ani) iar el are 17. Mie mi se pare ca ea e foarte draguta dar ii e rusine sa ii spuna cati ani are straight face Am vrut sa vb cu el pe mess sa aflu mai multe despre el dar ea nu m-a lasatlaughing Cum poate sa ii spuna ceva sau sa se bage in seama pentru ca atunci cand il vede la scoala sau prin oras se blocheaza pur si simplu. Help :* Fundita.

2 răspunsuri:
| vyo_5339 a răspuns:

Sa isi ia inima in dinti si sa vb cu el pe mess si daca nu iese ceva bine sa ii zica la tipul respectiv ca nu ea a vb si eu am facut asa si a mers fundita?

| Satisfaction a răspuns:

Pai nu ar trebui sa-l minta ca nu are 13 ani...trebuie sa-i spuna ca are 13 ani si cu vorbitul hhhhhhhhhhhmmmmmmm daca are nr lui de telefon sa se intereseze sa nu fie pe abonament si sa-i trimita un sms in care sa scrie " ce mai faci? de ce nu mai intri pe mess? suna-ma" si sa-i trimita lui iar dupa cateva minute sa-i trimita sms cu scuze nu era pentru tine. Daca nu ar el nr ei de telefon va intreba cine este si ea va trebui sa incerce sa fie misterioasa. Daca nu merge ai putea incerca pe mess: ai putea sa-i trimiti un mass cum ar fi: "Ceau...am intrat si eu putin ca imi era dor de voi" daca te intreaba ceva ii spui ca ai trimis la toata lista. trebuie cateva minciuni pana la un moment dat. Funda?