| anonim_4396 a întrebat:

URGENT! Sunt foarte speriata! Am aflat pe acest site de Tazz Online si acolo am intrat de curiozitate si acolo am facut o fata de om dar am vazut ca erau si preturi si am dat acolo.Nu trebuie sa platesc imic, nu? Sunt foarte speriata! ajutati-ma! Nu sunt experta in asta! Nu ma luati in ras! Imi vine sa plang!

3 răspunsuri:
| alex0110 a răspuns:

Nu, nu trebuie sa platesti, daca nu au informatiile tale nu le pot accesa.

| anonim_4396 explică (pentru alex0110):

Nu am cont e acel site!

| alex0110 a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci te vor suna, eu am comandat din greseala o carte care nu o voiam si m-au sunat. Mereu suna inainte sa o aduca la posta. Nu-ti fa griji!