| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU ! Va place Kpop ?

Răspuns Câştigător
| ClumsyDeer a răspuns:

Cum sa nu? laughing E viata mea K-pop-ul big grin Trupa mea favorita este SHINee happy =p~~

| anonim_4396 explică (pentru ClumsyDeer):

Super happy Cati ani ai?

| ClumsyDeer a răspuns (pentru anonim_4396):

Scz ca nu ti-am raspuns pana acum.dar nu mi-a aparut notificarea sad Am 12 tu?

| anonim_4396 explică (pentru ClumsyDeer):

8 răspunsuri:
| DayByDay a răspuns:

Da, foarte mult :d

| anonim_4396 explică (pentru DayByDay):

Super. Care sunt trupele tale pref? Mie imi place SNSD, Fx, si Shinee cel mai mult

| DayByDay a răspuns:

JYJ / Dbsk e preferata mea love struck apoi imi mai plac ss501, shinee, bigbang, u-kiss etc.

| NanaXOXO a răspuns:

Da, imi place foarte mult!

| AlexiaD a răspuns:

Si eu sunt fana kpop happy
Mie imi plac U-kiss, Big Bang, Beast, Super Junior, Shinee si multi altii.