| atsushiak a întrebat:

Bună TPU! Vă rog ajutați-mă, de câteva zile de fiecare dată când merg spre casă cu autobuzul văd un băiat din satul vecin, ieri am făcut de mai multe ori contact vizual și efectiv nu pot să mi-l scot din cap. Puteți să îmi dați niște sfaturi pentru ca să vorbesc cu el și să îl cunosc! AJUTOOR! Sunt o persoană foarte timidă, îmi pasă foarte mult despre ce cred alte persoane despre mine și mă tem extrem de mult de intreacțiunile cu oameni noi.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Il lasi pe el sa te vada si sa vina sa-ti vorbeasca, lasand baiatul sa faca primul pas, daca si el te place, ca baietii nu-s interesati de fete disperate sau tupeiste, putand sa te refuze si atunci te faci de rusine in public.