| Miuriel_7546 a întrebat:

Va rog am nevoie de ajutor.
Pentru maine am de facut un costum din materiale reciclabile.
Din ce pot sa imi fac?
Si nu dau fundita pentru ce imi trebuie
Dau funda cui imi zice cu ce sa fac costumul si cum sa procedez:
-Sa tai, sa leg, sa prind...etc
Va rog am nevoie de ajutorul vostru crying

Răspuns Câştigător
| αℓє a răspuns:

Buna DeeDee! Pai...Ai putea folosii saci menajeri, peturi, ziare.Sa fie cat mai original.Si eu faceam din`astea.Si chiar a fost un succes.Pentru peturi(flacoane) ti le poti taia si ti le poti pune in picioare.Pentru saci menajeri si ziare le poti lega si prinde cu lipici.Vezi tu acolo! Baffta.