| TootydeCool a întrebat:

va rog sa imi raspundeti sincer si fara injurii sau alte prostii, daca nu muriti mai repede si va intrebati de ce!@!
Pentru cei care chiar vor sa faca ceva pentru pamant:

Buna, ma numesc Andreea. As vrea sa fac o petitie in potriva poluatului! Cine vrea sa mi se alature sa isi spuna numele pe acest site, iar daca nu puteti lua id meu "dyaandreea48@yahoo.com"

pentru cei consumatori de tutun id "dyaandreea48@yahoo.com"
Vi se vor adresa cateva intrebari simple.

Prin aceasta petitie ati putea sa dati o mana de ajutor panatului, aceasta ar putea sa amane sfarsitul lumii din nou!@!
Multumesc pentru cat mai multi volntari cu ata mai multe voturi!@!
Daca se vor stramge mai multi funda!@!

Sczz de categorie
Anticipat

3 răspunsuri:
| TootydeCool explică:

Multumesc!@!
Tare dar cred ca nu ti-ar prinde bine daca ai afla ca copii tai sau copilul fumeaza consuma bauturi alcooltice sau se drogheaza!@@
Dragos!@!

| Binevoitor a răspuns:

Ses Vasile Daniel, nu fumez.

| Stein a răspuns:

Cand o sa fie sfarsitu lumii noi nu o sa mai traim asa ca de ce sa protejam pamantu... daca pana la urma tot se intampla
infine...parerea mea