| Tweety_1551 a întrebat:

Va rog sa ma ajutati cu niste sfaturi! Am fost impreuna cu un baiat si mi-a dat papucii pentru ca sunt timida si nu ma duc la el sa-l pup sau sa-l imbratisez. Va rog ajutati-ma, am nevoie de sfaturi!

Răspuns Câştigător
| oOSaritaOo a răspuns:

E fraier şi nu te merită.

2 răspunsuri:
| negru30 a răspuns:

Ff bine ori el nu era pentru tine ori tu nu esti pentru el - cauta pe cineva care sa te accepte asa cum esti - iar el sa-si ia fete care-i spun " iubi " sa nu incurce fata fraierul

| elenababy a răspuns:

Nu fi trista, nu e cel potrivit pentru tine. Va veni o zi cand il vei intalni si pe cel care te va accepta asa cum esti si nu-ti va reprosa lucrul asta.