| Andrutzikka a întrebat:

. Vara aceasta vreau sa dau cateva kg jos, asa ca o sa merg la inot. Ar fi MAI bine daca as merge de doua ori pe saptamana la bazin, sau daca as merge doar o singura data la bazin si as sta mai mult de 3 ore? Vreau sa imi dati cateva explicatii, motivatii despre inot. Chiar vreau sa practic acest sport deoarece vreau sa am un corp mai slab si oasele mai puternice!. Funda pentru cel mai bun raspuns!. happy

2 răspunsuri:
| DeniseBryella a răspuns:

Uite aici ceva despre inot..http://www.doctor.info.ro/beneficiile_inotului.html
Sper ca o sa te ajute...:D

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Motivatia o ai deja. Mergi cat de des poti, n-are ce sa strice.