| didiidedi a întrebat:

Buna TPU vine revelionu si nu stiu ce rochita sa-mi iau.Eu is mai plinuta si nu stiu ce rochie mi s-ar potrivi as dori si eu nite sugestii va rog.:*. Dau funda.love struck

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Buna! pai depinde ce ai tu in garderoba, daca esti plinuta nu cred ca e bine sa optezi pentru ceva mulat, cred ca ceva clos va cadea bine.dar pana la urma tot alegerea ta iti apartine, fa si tu o parada de moda in fata oglinzii, si doar asa vei putea sa observi cu ce iti sta bine ori nu.sanatate multa si un an nou fericit:*

| didiidedi explică (pentru caramela):

Multumessc un an nou fericit si tie:*

| caramela a răspuns (pentru didiidedi):

Cu multa placere:*:**:**::

4 răspunsuri:
| WTFAAA a răspuns:

Paii. depinde de tenul tau. Poti alege o rochita de seara, sau una mai trendy. sunt sigur ca iti va sta bine daca o alegi tu. Succes!