| Different137 a întrebat:

Voi credeti ca este adevarat ce se spune ca inseamna visele in dictionarele de vise?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mnu.
Mi se par nişte prostii.

| zurick a răspuns:

Nu.Deci nu te mai îngrijora.

NOname
| NOname a răspuns:

Nu. Sunt doar nişte superstiţii şi generalizări stupide şi comerciale.

| thegatekeeper a răspuns:

Nu. Acele "dictionare de vise" ofera interpretari generale ale simbolurilor ce apar in vise, insa simbolurile respective au semnificatii diferite pentru fiecare persoana in parte, nu poti descifra visele ca si cand acestea ar fi "scrise" intr-un limbaj universal.

| VasiDobie a răspuns:

Buna,chiar nu cred ca visele inseamna ceva sau in horoscop si alte de-astea.Sunt niste plazmuiri ale creierului care pot dura maxim un minut. Dumnezeu e singura putere supranaturala.

| elyfel a răspuns:

Ca sa am o idee cat de cat dar nu dau prea multa importanta

| AdrianaBacescu a răspuns:

Mi se par niste porcarii.