| Roxaname a întrebat:

Buna TPU voi judecati persoanele emo?

13 răspunsuri:
| anss23 a răspuns:

Nu,fiecare persoana are dreptul sa aiba stilul si credintele ei.

| Axys a răspuns (pentru anss23):

Absolut corect!

| Wøodenpints a răspuns:

Nu-i judec. Mi se par doar penibili și cerșetori de atenție.

| Axys a răspuns:

Sal eu nu le judec ci doar le apreciez happy cher daca nu-s emo recunosc imi plac stilul lor happy si i apreciez asa cum sunt poate ca unii nu-i apreciaza pentru c anul le par placuti happy depinde de persoana care vede nu toti au acelasi gusturi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. E treaba fiecaruia cum vrea sa fie si ce viata vrea sa duca. E treaba fiecaruia daca isi lasa parul pe ochi sau si-l da dupa urechi. E treaba fiecaruia daca doreste sa se taie cu lama sau cu cutitu. E treaba fiecaruia ce perceptie are asupra vietii. E treaba fiecaruia daca se imbraca in negru sau roz. E treaba fiecaruia daca vrea sa atraga atentia sau nu.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu.Fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui.
Am o prietena care a devenit emo doar din cauza unui baiat si acum si-a revenit aproape complet.
Nu ai de sa ii judeci.Nu sunt specimene ale naturii, sunt doar persoane foarte sensibile care cad dupa prima lovitura... Daca vezi o persoana care e asa iti poti da seama imdiat ca a trecut prin multe (si daca poti ar trebui sa o ajuti), sau daca nu, e prea sensibila si le-a simtit mai puternic ca tine sau oricine altcineva.
Insa nu te sfatuiesc sa devii una.Sunt si oameni care nu gandesc asa.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu, fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui.
Ele nu sunt specimene ale naturii, sunt doar niste persoane care sunt extrem de sensibile si majoritatea cad dupa prima lovitura.
Am o prietene care era asa, dar acum si-a revenit.
Nu te sfatuiesc sa sa devi una deoarece nu multe persoane gandesc asa.Sunt foarte muti care isi bat joc de ele. Daca ai putea sa ajuti una da, dar sa devi una, nu.

| SebylVane1890 a răspuns:

Nu, fiecare are dreptul sa faca ce vrea cu viata lui.
Ele nu sunt specimene ale naturii, sunt doar niste persoane care sunt extrem de sensibile si majoritatea cad dupa prima lovitura.
Am o prietene care era asa, dar acum si-a revenit.
Nu te sfatuiesc sa sa devi una deoarece nu multe persoane gandesc asa.Sunt foarte muti care isi bat joc de ele. Daca ai putea sa ajuti una da, dar sa devi una, nu.

| TheUnforgivenIII a răspuns:

Nu, de ce i-aș judeca pe cei din "specia" mea? Toți cred că dacă ești emo e de rău. De ce ne judecați înainte de a ne cunoaște?

| Roxaname explică (pentru TheUnforgivenIII):

Eu nu va judec chiar daca nu cunosc pe nimeni de genul acesta happy

| erzabadgirl08 a răspuns:

Nu,fiecare om este cum vrea si nu mi se pare corect sa judeci pe altiifara ai cunoaste.

| watafacyoayo a răspuns:

Da laughing