| fataaaa a întrebat:

Buna TPU.Voi la ce sunteti alergici? Eu la nimic, deocmdata...Va rog fara raspunsuri jignitoare

6 răspunsuri:
| AccountDeleted a răspuns:

Eu sunt alergic la praf/polen/fan (iarba uscata) si papadii- atunci cand au puful acela. Cam la astea sunt eu alergic.

| AtateaConditii a răspuns:

La nimic. Voiam sa fiu alergica la matematica, dar soarta e rea cu mine.

| puppetmaster a răspuns:

La prostilaughing, glumeam, la carne de porc.De fiecare data cand mananc imi apar niste bubite pe piele, cu toate ca prostii imi dau dureri mai mari de cap

| mgtow a răspuns:

La caldura

| admin6495763864 a răspuns:

Eu la praf si mucegai

| frostxtq a răspuns:

La mucegai