| Angelicc a întrebat:

Buna TPU! Voiam sa intreb daca exista vreo legatura cumva intre zodia scorpion si taur. Ms!

8 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Din pacate nu-i nici o legatura si nici compatibilitate nu este.
Amandoua zdiile sunt personalitati puternice, care mai repede se impung si inteapa, decat sa se impace bine.

| mihai69 a răspuns:

Probabil angajata Ikea mușcată vineri de un scorpion era din zodia taur...

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Da da.

| Goete a răspuns:

Da, ambele fac parte fin Horoscop

| CIaudiu a răspuns:

Zodiile sunt fictiuni pentru prostit tampitii fara creier.

| 69GRIMMJOW69 a răspuns:

Fiecare zodie are compatibilitățile lor. Uita-te pe internet

| Danielito200 a răspuns:

Da, legati de stele.

| Ionciscolarul a răspuns:

Zodiile sunt niste mizerii facuta sa prosteasca lumea si sa se faca bani depe ea, ca si religie si prostitutia, deci nu mai credeti in mizeriiile astea