| ColeguDinBanca69 a întrebat:

Voiam sa știu dacă voi (elevi de gimnaziu) mergeți la școala vinerea aceasta. La noi nu se știe și părinții se întreabă dacă mergem sau nu și nu știm ce sa le răspundem.

Cer seriozitate

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Wow...alții îşi fac griji dacă mai trebuie să meargă în ultima zi înainte de vacanță, iar eu aproape că n-am mers deloc săptămâna asta şi nici nu mai merg laughingNu ştiu cum e la tine, dar la mine nu se mai face mare lucru în ultima săptămână, ce să mai zic de ultima zi.De mâine nu mai merge nimeni.Acum depinde şi de cât de stricte sunt regulile la şcoala ta şi desigur şi de ce fel de diriginte/dirigintă ai.

1 răspuns:
| deeeaqq a răspuns:

Ce cls ești de curiozitate?
btw, în general nu faci mai nimic vinerea asta și majoritatea nu se mai omoară să vină la șcl, deci mai bine stai acasă