| Nikcoletta a întrebat:

Bună TPU! vorbesc pe internet cu un baiat la inceput ne intelegeam bine
dar aseară i-am trimis mesaj şi i-am spus despre prietena lui nişte vorbe urâte dupa care mi-a pus block si pe Instagram şi pe Fb.
Nuu i-am facut niciun rău doar am glumit.
Credeți ca acesta e un motiv de suparare? Sau a vrut sa scăpe de mine şi nu ştia cum?
Voi ce făceați in locul lui?

7 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Voi ce făceați in locul lui? La fel.

| Catrice a răspuns:

Îți ziceam vreo 2 înainte să-ți dau Blockhee hee

| Celcestietot a răspuns:

Astea-s reactii de om normal, serios acum.

| nicu991 a răspuns:

Ai vorbit, nu mai vorbești. Jokes on you happy

Răspuns utilizator avertizat
| 1ianuarie a răspuns:

Întrebarea este: de ce i-ai scris acele vorbe, tu știi cum, despre prietena lui? Ce urmăreai? Dacă tu ai fi primit din partea ei acest gen de cuvinte, le-ai fi considerat o glumă? I-ai fi dat block?