| Marriii a întrebat:

vreau alt telefon! am un nokia 2220 slide (angryXangryangryX si este STUPID.l.am primit de ziua mea pe 11 nov de la bunica mea straight face si nu are usb card de memorie sau bluetoothstraight face mama e in strainatate si isi cauta de munca iar eu stau cu tata si avem 500 de lei la curtent plus 200 de lei la banca straight face ce sa fac!? el si. a luat un motorola flipout si mai inainte si-a luat un lg cookie fresh rosu straight face. care l-a vandut

1 răspuns:
| TrendyHedgehog a răspuns:

Sa inteleg ca vrei unul mai ieftin.Pai intra si tu pe Okazii si cauta pe acolo.