| didiutsa a întrebat:

Vreau niste statusuri sau blogg. uri de fericire love struck Sts diverse. amuzante. fara dinalea triste :* Fara site. uri.

Multumesc Anticipat! Fundita + vot :*

1 răspuns:
| ViperaShNoZzZ a răspuns:

De maine totul va fi roz batting eyelashes NIMENI nu poate sa le faca pe fete cand dau hainele jos love struck

# Telefonul il strang Cu obsesie in mana Nu stiu cum sa fac sa te sun Dar simt ca totul e degeaba Este fara rost Si stiu ca ziua asta Imi va merge prost oh go on

# Nici cel mai bun machiaj nu are cum sa-ti schiteze un zambet atunci cand esti trist.sigh

# Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme...tot as glumi! pentru ca stii.viata e grea si lumea e rea.cum as putea sa rezist,daca nu m-as purta asa! batting eyelashes

# orice femeie are langa ea barbatul care si-l doreste.dar numai o femeie inteligenta are langa ea barbatul pe care altele si-l dorescwinking

# vat sa plang fara lacrimi,sa admir cu maska indiferentei pe chip, sa sufar razand de fericire, am oferit dragoste acolo unde trebuia sa ofer indiferenta!