| Myssteriusthanlife a întrebat:

Buna TPU vreau sa slabesc i fac 13 ani luna aceasta si vreau sa imi iau colon help merge sa imi iau de adulti si apropo cel junior slabeste?

1 răspuns:
| cuvant a răspuns:

Buna Darian,
Sincer nu iti recomand sa iei pastile la varsta asta, deoarece corpul tau e in crestere si ti-ar putea incetini acest lucru. Eu ti-as zice doar sa faci sport si sa diversifici mancarea in fiecare zi. Mergi vara pe fructe si legume(in special salate), apoi bea mai multa apa. alearga, fa un sport in special baschet si volei, ceva abdomene, dans, si chiar drumetii pe dealuri...
Iti spun sincer ca aceste lucruri merg pentru a te mentine la o sanatate si greutate normala pentru varsta ta.