| cristiandorin21 a întrebat:

vreau sa stiu si eu daca intro relatie inaltimea conteaza adica eu sa am 1.42 iar ea 1.70? eu am 12 ani iar ea 14 aproape

4 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

Da, contează. Nu zic că e imposibil să ai o relaţie aşa..nimic nu e imposibil. Oricum, zic doar că sunt şanse mai mici să dureze.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu contează, dar la 12 ani să ai o relaţie? Mi se pare cam deplasat...La vârsta asta mai bine ai pune mâna pe carte şi ai lăsa îndrăgostitul.Plus că nu văd ce altceva aţi putea face decât să vă pupaţi pe obrăjor.

| AndyLavy a răspuns:

Atunci cand fata e mult mai inatlta..conteaza. cand e invers nu prea. oricum sunteti mici.( de varsta ) nu o sa tina relatia.

| AlexeHellsing a răspuns:

Acest lucru nu contează atâta timp cât voi vă iubiți. Aspectul fizic aparține detaliilor...