| demoliciouss a întrebat:

Buna TPU:*! Vreau si eu diferite statushappydaca aveti:*
mz mult:*:*
winking

Răspuns Câştigător
| Alina0491 a răspuns:

-Nu mai sunt fetita pe care o stiai tu mai demult... Poate nici n`ai observat de la un timp am mai crescut.
-Te tin la distanta,Ma fac ca nu iti dau importanta,Situatia`i mai complicata,Sunt o fata RASFATATA.
-Intodeauna fetele au iubit cu inima, dar cum baietii nu au reusit sa treaca dincolo d forme, s`au hotarat si fetele sa nu mai treaca dincolo d portofele.
-majoritatea cred ca am numai impresii in cap,mi s`au intamplat prea multe in viata asta de rahat,si nimeni nu a fost langa mine atunci cand am avut nevoie
-De cate ori vad visele cum se sfarsesc,de atatea ori ma ambitionez sa reusesc! Am drumul meu si asta nu se va schimba, se aude o voce : shhh` : speranta moare ultima!
-Parfumul meu in bluza ta sh stilul meu in mintea ta,vei cauta PRIVIREA MEA in fiecare EA din viata ta.
-Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
-
sunt doar o fata cat se poate de obisnuita :X care nu are absolut nimic special, Are zile in care parul ii sta ca naiba,si zile in care arata extraordinar :X
-Vrei bani? Banii n-o sa cada din cer! Vrei prieteni? Invata sa vorbesti sincer! Vrei respect? Invata sa respecti,sa oferi! Trebuie sa meriti tot ce ai! Sa castigi nu sa ceri!
-Uneori ai nevoie d un prieten sa iti spuna acele cuvinte magice " Nu plange! Capul sus sunt alaturi de tine! Dar nu exista acel prietenTe ridici singur si pleci!
-cand plangi nimeni nu`ti vede lacrima, de multe ori cand esti trist nimeni nu-ti simte durerea, de multe ori cand razi nimeni nu se uita la zambetul tau.In schimb cand gresesti toata lumea te vede.
-Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tine mereu cu tine, retine, dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!
-Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti, stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci, fa-ma sa ma simt bine!
-Eu, imi traiesc viata asa cum stiu si asa cum pot.il iubesc, da nu pot spune ca fara el nu as putea traii deloc
-Sa taci cand vorbesc eu! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replica mea!
-Esti patetic si tu sti nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botul...hai ca c`o faci pe idiotul.
-iti va fi dor poate'ntr'o zi cand, auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul.
-Regreti? Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n`o sa mai vin.tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.
-Q indiferentsza Tha mai faquth mai tare.acum inCet inCet calc pe urmele tale`.Sh abia astept sa vezi sh thu ca Indiferentsza do0are`!

1 răspuns:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Uite câteva site-uri : http://www.statusuri.ro/,http://www.statusuri-noi.com/, http://www.lipiciosii.ro/? do=Info&cat=statusuri.
Baftă!