| Pixie_6145 a întrebat:

Buna TPU :X...As vrea sa ma fac blondaa dar m.am documentat si pentru un ten masliniu nu estee indicat :|. Am ochii caprui inchis dar imi o sa-mi pun lentile de contact albastre si ma gandeam ca o nuanta de blond ca aceasta nu mi.ar sta asa rau :|... http://www.google.it/......tp?/imgres r:16, s:114&biw=1366&bih=452 ce parere aveti?

2 răspunsuri:
| Graphee a răspuns:

- Eu cred că ţi-ar sta bine, dacă te vopseşti cu nuanţa aceea de blond.

| Pixie_6145 explică:

Am uitat sa mentionez...sunt brunetaa big grin