| ღ♥ღuLyღ♥ღ a întrebat:

Buna TPU:X! De 2 ani de zile am fost la pregatire la matematica la o profesoara, iar profu' de la clasa era sotul ei. Anul acesta o am pe ea la clasa si vreau sa ma duc la altcineva la pregatire, voi ce ziceti? Mama cu tata au zis ca s-ar putea "sa se razbune" ca nu mai fac cu ea, ca isi da ea seama ca fac pregatire... dar eu nu mai vreau deloc sa ma duc la ea la pregatire :-sbig grin Cateva sfaturi va rog! Voua vi s-a intamplat asa?

1 răspuns:
| dulcika21 a răspuns:

Buna.Si eu am avut o problema asemanatoare cand am fost la scoala numai ca profesoru din primul am era tata la cea care l-a inlocuit si ei ersu foarte rai si tipau la tine amandoi si erau ff rai m-am dus la alt cineva si iti zic ca am avut mare probleme cu profesoara cu care faceam ininte meditatii vorbea urat ma trata fata de altii. ori cum asta e intamplarea mea. Poate ea nu o sa faca asa cine stie