| Monique_3125 a întrebat:

Trebuie sa fac la istoria Frantei un proiect de 5 pagini, in care sa prezint ceva legat de Franta, din perioada 1800 pana in zilele noastre...Semestrul trecut am prezentat ceva despre evolutia medicinei si acum as vrea sa am o personalitate, dar nu stiu ce sa aleg! Ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| anna01 a răspuns:

Literatura, Eugen Ionesco, sau despre bucataria rafinata a Frantei, atractiile turistice-zone de cult pentru pictori, poeti, etc.