| Saby_Sabina_1991 a întrebat:

Bună, trebuie să trimit niște bani în Rusia,dar am doar lei pe card, dacă trimit banii pe card acelui om își va primi banii în ruble? Trebuie să trimit banii după cursul lor atât cât ii trebuie lui?

2 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Da, nu conteaza moneda, va face banca transformarea. Problema este cu tara, in Rusia cred ca este mai dificil de trimis acum.

| just4ubr2015 a răspuns:

Ii faci donatii lui putin pentru razboi laughing de cand a inceput razboiu nu mai face nici o banca transfer