| mira26 a întrebat:

Am o curiozitate:care este filmul/serialul care v-a schimbat viata?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Film: Requiem for a Dream. Aveam un anturaj prin care treceau droguri şi filmul m-a convins că nu merită absolut deloc nici măcar să "încerci".

Serial : Lie to me - un serial despre microexpresii, sunt mai atentă la persoanele cu care vorbesc.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Realitatea m-a facut sa fiu un om singuratic si asta se poate considera un fel de film in care au trecut cativa ani.

| Mozurov a răspuns:

Warrior.Este o drama despre 2 frati care au ajuns sa lupte in ring.Este un film despre familie si iertare. Dupa acest film am decis sa imi iert tatal, cu care nu mai vorbisem de 6 luni.

| TsSoFoOLiTa a răspuns:

Niciunul. Sunt doar filme. straight face

| ghtm a răspuns:

Filmul Hatiko-cel mai devotat prieten. Am invatat multe lucruri de la acest catelus

| dyanakitty a răspuns:

Pariu cu viata, am inceput sa ma interesez mai mult de viata lor si nu de-a mea laughing; D

| mira26 explică:

Voi incerca sa urmaresc toate filmele/serialele propuse de voi...

| Dina10 a răspuns:

Cred ca Twin Peaks. Acest serial a adus in viata mea ideea de frica cu adevarat.