| Diana99624 a întrebat:

Am o intrebare care sper sa nu fie prea ciudata. Sunt studenta si am renuntat la chiria de anul acesta din cauza pandemiei si formatului online. Dar examenele din sesiune vor fi sustinute in mod fizic si doresc sa stiu unde as putea gasi o chirie sau un loc unde as putea sa stau doar o luna de zile. Va rog sa ma ajutati cu sfaturi. Ca zona as prefera Berceni

Răspuns Câştigător
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Buna,

Nu prea cred ca poti sa gasesti pe cineva doar pentru o perioada. Singura varianta ar fi sa cauti inchirieri in regim hotelier. Asa poti sa gasesti niste camere, fix pe perioada dorita de tine, doar ca este putin mai scump.
Cauta pe publi. imobiliare, etc.

Bafta! ^^

3 răspunsuri:
| SilentRain a răspuns:

Caută o colegă de cameră

| Diana99624 explică (pentru SilentRain):

Da, pot sa caut, dar problema este ca am nevoie de o perioada scurta. Doar o luna

| SilentRain a răspuns (pentru Diana99624):

Sau sa stai în gazdă și îi zic că vrei pe o luna