| frumusica80 a întrebat:

Buna tuturor
Am o problema mare, nu stiu daca m-ati pute ajuta, dar totusi ancerc sa va exiplic.Acum o luna logodnicul meu a cazut pur si sinplu jos antro dimineata
am chemat salvarea si medicul a spus ca are tumoare cerebralasadtoate bine lau operat iau scos tumoarea, dar nu sa facut nu stiu ce bine pe creier si lau mai bagat anca o data la operatie, precizez ca tot an acest tinp lau bagat medici an coma indusasadacum intrebare mea este catre voi.Ati fost si voi an acest mare necaz ca si mine? si cat a durat aceasta coma indusa? pur si sinplu nu mai pot ma distrug si eu pe o zi la alta. Ce puteti sa-mi spuneti despre coma asta indusa?

va multumesc din suflet si va rog fara raspunsuri rele
ca numai de astea n-am eu nevoie acum

va pupsad

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Am raspuns in privat.

4 răspunsuri:
ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Din cate stiu eu, coma se induce pentru a incetini la limita functiile organismului, atunci cand o suferinta le-ar suprasolicita.
Sincer, cred ca trebuie sa muti intrebarea asta la categoria "sanatate", sau sa-i trimiti un mesaj Brigaelei care e medic si te poate lamuri mult mai bine.

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

@Brigaela: Eu i-am raspuns din "barfe", pentru ca nu ma pricep de nicio culoare. De-aia mi-am permis sa-i sugerez sa te intrebe pe tine. E o chestie prea importanta ca sa-mi permit sa-mi dau cu presupusul.

Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ruxandra, ai facut bine. La sugestia ta, Frumusica mi-a scris in privat si i-am raspuns acolo. Dar fiindca altadata mi s-a reprosta (de altii) ca nu am raspuns la intrebari la care mi se solicita expres contributia, am preferat sa mentionez aici ca am raspuns in privat ca sa fie totul clar.

| frumusica80 explică:

Ati multumeschappy

am mutat si la categoria sanatate

te pup pa pa