| Skittles19 a întrebat:

Buna tuturor.

Am si eu o dilema. De ce toata lumea are ceva cu Justin Bieber? Eu pur si simplu nu inteleg. Ba pun video-uri pe YouTube cum ca Justin Bieber ar fi un bosorog de 51 de ani, ba nu stiu ce.

Astept raspunsuri,
Byekiss!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sincer flavii si mie mii se pare o prostie toata faza asta ce justin bieber am auzit tot felul de prostii ca genul justin bieber are 51 de ani sau ca nu exista. el exista dar oamenii mereu se leaga de oameni si nu ii lasa in pace. ei vor sa atraga atentia spunand tot felul de abureli.

3 răspunsuri:
| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Eu nu am nimic cu el, dar pur si simplu nu-l suport.
Se crede o mare vedeta, importanta, si etc.
Nu e un bosorog in varsta.
E chiar el.
Stiu si eu asta din auzite.

Bafta si o seara placutahappy

| Kat123456 a răspuns:

Pai poate nu tuturor le plac melodiile lui pana la urma fiecare cu gusturile lui dar pentru asta nu consider ca oamenii ar trebui sa se lege de el. stii cum ii gura lumii zice multe vrute si nevrute

| AaBb a răspuns:

Pentru ca Justin Bieber nu face muzica.
Face o chestie comerciala ce se vrea a fi muzica.
Si are si o voce de fetita happy.