| vreauTotulSauNimic a întrebat:

Aveti comunitate pe facebook? E gratis,nu?sad As vrea mai multe detalii,pentru ca vreau sa imi fac si eu cat mai curand.
P.Sbig grinaca aveti,puteti sa lasati link-ul sau numele aici, pentru a ne face publicitate reciproc cand o sa imi fac si eu :*

Răspuns Câştigător

Eu am o comunitate pe facebook si da este gratis, trebuie sa platesti doar in cazul in care vrei publicitate mai mare. numele meu este Traiesti deci iubesti. Sper sa iti placa happy. Funda?

| vreauTotulSauNimic explică (pentru Unknown1318):

Mersi mult pentru raspuns! Numele meu e Inside your heart. Ti-am dat deja like si sper sa ma ajuti si tu cu publicitate si like. O sa iti intorc favoarea cand o sa cresc si eu mai mare. Funda!:*

3 răspunsuri:
| gogobobo a răspuns:

Si daca am dat pe invitati prietenii trebuie sa platesc?