| Kurenai a întrebat:

Buna tuturor ce episod este atunci cand Temari arata rau... uitati-va la videoclip va rog am pus intrebarea asta de 2 ori si nimeni nu mi-a raspuns! pe la secunda 38http://www.youtube.com/watch?v=-Nx_TNpB1fA

3 răspunsuri:
| maryana5 a răspuns:

E episodul putin dupa ce l-a invins naruto pe gaara. Naruto si-a format apoi un grup din copiii satului frunza ca sa-l aduca inapoi pe sasuke, fiindca se lasase capturat si dus la Orocimaru. Orocimaru afland ca Naruto vrea sa-i dea planurile peste cap, trimite 3-4 monstri puternici sa ii distruga grupul.
In decursul mai multor episoade, grupului li se alatura si satul Nisipului.

Cam asta imi aduc aminte. Bafta.

| laurik1315 a răspuns:

Daca e atunci cand ino e in spatele lui temari, atunci e de la ep 217-218( dar uita-te de la 216)
http://www.animekage.com/anime/naruto/
si daca e cea ce maryana5 a spus atunci e de la 124 si e acelasi link( le cauti pe lista) ambele sunt din naruto, nu naruto shipuuden. Funda?

| Kurenai explică:

Pai si care este episodul?/?