| Blackwoman27 a întrebat:

:D :D.
As vrea sa va intreb cum vi se pare acest video
http://www.youtube.com/watch?v=JLhvw65s2uM
Este facut de o prietena foarte buna, pentru ziua mea de nastere, care a fost ieri.:x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x :x.
Vizionare placuta! >:D<

5 răspunsuri:
| Me_3490 a răspuns:

Wow! Ce frumos din partea ei! love struck.Imi dai plz fundita.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
In primul rand, mi s-a parut frumos gestul.
In al doilea rand, e de apreciat ca a facut asta pentru tine.
Dar mie, personal mi s-a parut ca in afara de melodie si cateva poze, videoclipul a fost prea strident si copilaresc. Papusile alea care apareau in diferite cadre naturale ieseau in evidenta intr-un mod gresit si arata ca naiba. Putea sa puna niste poze legate de prietenie.
In fine... Ce conteaza ce parere am eu?! Important e gestul si daca ti-a placut tie, nu mie.
@Bye3nckutza : Ce bine ar fi daca nu ati mai cersi cu totii funda si nu ati mai scrie cu "tz", "sh" si prescurtari de tipul "plz"...
O zi buna!

| Adelinaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Da. Foarte dragut :*
Iti urez si eu la multi ani happy Si am observat ca sunteti jucatoare lady popular.
Poate ne vedem in joc, eu sunt rrooxxaannaaa happy

| Blackwoman27 explică:

Jocul Lady Popular, a fost "locul" in care ne-am cunoscut si am primit foarte multe urari de acolo de aceea le-a pus.Practic de la ele porneau totultongue.

| pwp a răspuns:

Fffoarte dragut happy