| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor:*
Doctora mea de familie mi-a recomandat isotrexin pentru acnee l'am cautat cam o luna si in sfarsit l'am gasit love struck stiu ca inainte de a'l utiliza trebuie sa imi curat foarte bine fata. 'Problema' este: am auzit ca poate sa agraveze acneea sa irite pielea, sa usuce si imi este destul de frica sa nu dau dintr'o problema in alta adica nu sunt plina de acnee mai mult zona T si barbie... oricum nu se prea observa dar vreau si eu un ten curat :d asa ca daca ati folosit sau cunoasteti persoane care au facut`o spune.ti daca ati/au avut rezultate favorabile. Funda:X:*

Răspuns Câştigător
| Anonim0096 a răspuns:

Tu asculti de medic sau de ce zice coana Mita? Gel de curatare+Isotrexin=fara acnee! asta daca il folosesti regulat!