| anonim_4396 a întrebat:

Eu si iubitul meu aniversam 2 ani de cand suntem impreuna! Poate cineva sa-mi dea idee de un cadou simbolic? Sunt in pana de idei! Poate fi haios, dulce sau oricum...Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| xibalba a răspuns:

Un portret in creion facut dupa o poza de a voastra. Un album foto cu pozele voastre, o carte daca citeste, un ceas daca poarta, o poezie scrisa de tine, sau un tort facut cu manuta ta.

| bianca a răspuns:

Cumpara un pandantiv inimioara care sa se imparta in 2 jumatati
una o porti tu alta el