| MariaSerenaBlumore2 a întrebat:

Buna tuturor.Hey ce credeti ca ar trebui sa fac pentru a fi o fata mai finuta si sa am acel gen de comportament care sa placa tuturor.Va rog!

3 răspunsuri:
| cristimihailov a răspuns:

Buna,

Cred ca ar cam trebui sa "iti bagi picioarele" in parerile altora despre tine.

Odata ce ai realizat asta, vei vedea cati oameni chiar te apreciaza.

Nu trebuie sa placi tuturor. Asta daca nu vrei sa fii artista.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciodata nu o sa te placa toata lumea, mereu o sa existe persoane care si daca donezi un rinichi unui copil o sa te critice.
De ce vrei sa placi tuturor? Cel mai urat lucru mi se par persoanele care vor sa placa tuturor, dar se pierd tocmai pe ele.
Fii tu!

| XxRoByXx0O a răspuns:

Pai in primul rand e IMPOSIBIl sa te placa toata lumea! Mereu vor fi cativa hateri. Apoi, acest comportament nu il poti dobandi peste noapte. Incetul cu incetul iti ajuti un coleg, te porti frumos cu lumea, nu vorbesti urat si in cele din urma incearca sa faci ce ti-ar placea sa faca altii pentru tine. Sper ca te-am ajutat :*