| roxy0 a întrebat:

Buna tuturor! O verisoara de-a mea si-a propus sa slabeasca 20 kg pentru ca are 61 -62 kg la 12 ani. Ea are sanii foarte mari si daca va slabi atat de mult ii vor scadea sanii cam cat? Multumesc. Funda

1 răspuns:
| Adelina004 a răspuns:

Daca vrea sa slabeasca asa de mult da ii vor scadea cam mult, acum depinde cat de mari ii are.nu va mai avea un bust chiar atat de plin daca are tendinta de a slabi. Sper ca te-am ajutat. Funda? puppy dog eyes kiss