| anonim_4396 a întrebat:

Buna tuturor!
Pentru ce esti cel mai recunoscator?

Răspuns Câştigător
| WhiteLife a răspuns:

Pentru salvarea oferita de Dumnezeu.

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu am pentru ce!
Pa, pa.

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
in afara parintilor mei, ii multumesc in fiecare zi bunului Dumnezeu pentru viata si familia care mi-am cladit-o in cei 25 de ani de casnicie si pentru ca de 2 ori am revenit la viata.
si totusi ii mai sunt recunoascatoare cuiva...sotului meu care de 13 ani ma suporta si imi suporta boala si tot ce implica ea.
O zi frumoasa sa aihappy

| MasterOfDisaster a răspuns:

Pentru familia pe care o am, si pentru ca am avut sansa de a pleca din Romania.

| Mădă0611 a răspuns:

Buna iar!
Pentru cerul albastru, pentru Soare (lumina, caldura, viata), pentru plante, pentru aer curat...

| andreeadenisa22 a răspuns:

Pentru ca am primit viata.

| ellaells a răspuns:

Pentru ca am o viata frumoasa happy

| DaveMustaine a răspuns:

Pentru ca sunt inconjurata de persoanele pe care le iubesc:familia si prietenii ma sprijina neconditionat

| SladeWilson a răspuns:

Veselie

| xKnDiLy214 a răspuns:

II multumesc lui Dumnezeu pentru ca mi-a dat-o pe mama. Chair daca momentan nu e langa mine, insa nu as fi reusit sa trec peste anumite probleme fara dragostea si grija ei nemarginita de mama...