| corinapoara a întrebat:

Buna tuturor.sunt noua pe aici si vad ca se discuta fel de fel de chestii asa ca indraznesc si eu sa pun o intrebare poate gasesc un raspuns.Eu si sotul meu ne dorin foarte mult un bebe big grin, facem sex in zilele fertile dupa calculele mele (calculate tot cu ceva calculatoare de fertilitate gasite pe internet) si nu numai.Are cineva un program pentru asa ceva? Va multumesc si sper sa nu fiu absurdabig grin

Răspuns Câştigător
regis
| regis a răspuns:

Poate e util sa faci un consult ginecologic inainte. Sunt multe chestii care te pot impiedica sa ramai insarcinata, dupa cum sunt altele care pot spori considerabil riscul de a pierde sarcina. Asigura-te ca totul e in regula si apoi nu ai nevoie de niciun calculator, ci doar de exercitiu. Noroc ca e foarte placut sa incerci, ca altfel se ducea naibii omenirea.

3 răspunsuri:
| Barajag a răspuns:

Nu este bine sa-ti faci atatea socoteli, va veni si acel moment mult asteptat, insa trebuie sa ai rabdare.Bafta!

| victorrdg a răspuns:

Non stopbig grin poate iese... spor la munk

| corinapoara explică:

Multumesc fetelor.Deja cred ca a devenit o obsesie gandul asta si sincera sa fiu sunt foarte stresata.Normal acum ar trebui sa imi vina CM in 19-22 spr sa nu vinabig grinbig grinbig grin