| britsrules a întrebat:

tuturor! Sunt vopsita un roscat inchis momentan si nu stiu ce pot face sa ajung la un saten deschis, foarte aproape de culoarea mea naturala. Cum sa scap de vopseaua din par cu ajutorul unor tratamente naturiste sau cum sa-l deschid la culoare, tot natural as vrea, insa. O alta solutie ar fi sa ma vopsesc un saten inchis, pe care treptat sa-l deschid? Orice raspuns este binevenit, multumesc.

1 răspuns:
| TRANSVERSAL a răspuns:

Daca nu te decolorezi nu prea ai sanse dar ti se deterioreaza parul, daca ai rabdare cu foarte mult timp culorea va reveni la normal, daca nu te mai vopsesti deloc