| jhonsmyth a întrebat:

Buna tuturor va rog ajutati-ma, mi-am facut o prietena ea se afla in Romania eu in Belgia, si inca nu stie ca sunt in Belgia, vorbim pe mess foarte mult si cate10ore acum intrebarea mea ar fi cum as putea sa ii zic ca sunt in Belgia fara sa se supere?
Pana acu nu i-am cerut numarul de tell. ea a vrut sa imi dea numarul si eu i-am zis sa nu ne grabim mai intai vorbim pe mess ii dau web imi da web, dar acum nu stiu cum sa ii zic ca sunt in Belgia fara sa se supere DAU FUNDITAhappy multumesc! Nu stiu daca este buna categoria

Răspuns Câştigător
| izabelalessia a răspuns:

Prima data ii spui ca ai ceva pe suflet si cum ai inceput sa tii la ea, trebuie neparat sa ii spui pentru ca nu iti place sa ii ascunzi lucruri, dupa continui cu sper sa ma poti ierta si de astea si dupa ii spui ca vei veni in tara si vei merge sa o vezi.Asta in cazul in care poti binenteles. Spune adevarul chiar daca doare fetelor nu le place sa fie mintite iar daca te prind cu minciuna e rau. Daca tine la tine te va intelege daca nu atunci nu merita Bafta:"

| jhonsmyth explică (pentru izabelalessia):

Multumeschappy ai funditahappy

| izabelalessia a răspuns (pentru jhonsmyth):

Ma bucur ca te-am putut ajuta... oricand cu placerehappy

| jhonsmyth explică (pentru izabelalessia):

Okhappy